BABYLAND BEBEK MAĞAZASI SİVAS

25 Ağu
[ad#Adsense 300*250]

BABYLAND Bebefix.com BEBEK MAĞAZASI SİVAS

Firmamız 1983 yılında kurulmuş yaklaşık 25 yıllık bir firmadır. 2003 yılında İç Anadolu’nun en büyük Bebek mağazaları arasında yer alan Baby Land hizmete açılmıştır.Baby Land Bebefix bu mağaza stoklarına dayalı bir e-ticaret portalıdır

[ad#Adsense 468*15]

Firmamız salt ofis mağazacılığı yapmayıp , satışa sunduğu ürünlerin bir çoğunu aktif perakende mağazacılığını yapmaktadır, bir kısım üründe üreticilik bir kısım üründe ise bölge distribütörlüğü yapmaktadır. Bir çok üründe stoklu satış yapılmaktadır.   

[ad#Adsense 468*60]

Alışveriş sitemizde satılan ürünlerin  doğrudan  , üretici  , ithalatçı ve distribütör  firmalar ile yıllardır bayiilik ilişkisi içerisinde çalışmaktadır.  (Kraft,Baby Hope,Chicco,Pilsan,Nuk,Bebedor,Yonca,Ümit,Bisan,Bianchi ,Salcano,Ümit    Bisiklet, Peg Perego… )  

Sanal pos uygulamalarında bankalar çok titiz davranmakta ve güven sorunu olabilecek firmalarla kesinlikle çalışmamaktadır. Bu güvenin eseri olarak Türkiyenin en büyük bankaları firmamız ile işbirliği yapmıştır. Sanal mağazamızda  şuan 8 bankanın sanal posu kuruludur.  

Satılan ürünler spot değildir… Tüm ürünler üretici firmaların vermiş olduğu asgari 2 yıllık garantiye sahiptir.

Aldığım ürün ne zaman gelir ? Müşteri temsilcisi arkadaşlarımız mailler ile sizi siparişinizin her safhasında sizi bilgilendirmektedirler. Sitemizde 09.00-18.00 arasında verilen online destek  destekten devamlı bilgi alabilirsiniz. Çok nadiren de olsa  10.000 çeşit ürün içerisinde kendi stoklarımızda veya tedarikçi stoklarında kalmayan ürünlere ilişkin ödemeleriniz 7 gün içinde kredi kartına iade edilir.

Kredi Kartı bilgilerinizin teknik olarak bizim görmemiz veya bir başkasının eline geçmesi imkansızdır.Ödeme sayfamızda 128 bit ssl güvenlik sertifikası kullanılmaktadır. Bu hususta kanunların yüklediği sorumlulukların bilincini taşımaktayız.

2 yıldır faaliyet gösteren sanal mağazamız hakkında şikayet sitelerinde çözülmemiş çok az şikayete rastlanmaktadır.Buda müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemin göstergesidir.

Firmamız kanun , tüzük ve yönetmeliklerle düzenlenmiş tüketici haklarına tam olarak saygılı olma sözü vermiştir

 KAPSAM

www.bebefix.com

sitesi üzerinden gerçekleştirilen satışlar işletmeden son tüketiciye (B2C) ve işletmeden işletmeye (B2B) olmak üzere iki şekildedir. Sitede 17 ürün grubunda, 10 binden fazla ürün seçeneğiyle, geniş ürün seçeneği sunuluyor. Türkiye’nin her yerine dört iş günü içinde “kapıya garantili teslim” imkanı da sağlıyor.Ayrıca Türkiye’de tam 3 bin yerde şubesi olan Ptt alt yapısını kullanarak tüm ürünlerini müşterilerine ulaştırıyor. Alışveriş sitesiyle mağazacılık sisteminin birleştirildiği sitenin, tasarımı da alışveriş merkezi mantığı ile uygulanmış.
 22 kategoriden  oluşan alışveriş sitemizde her kategoride farklı ürün grubu ve markalarına yer veriliyor. Markaya göre arama kolaylığı sunan site dünyanın ve Türkiye’nin en iyi markalarına tek tıkla ulaşmanızı sağlıyor.
 
 

 

 İDARİ YAPIMIZ

Site Genel Editörü   Buket GÜLLER  
Satın Alma
 
 
 

 

  Sinan KAPLAN
 
 
 

 

 
Sevkiyat   Ufuk DOĞAN  
Bilgi İşlem   Buket GÜLLER  
Grafiker 
 
 
 

 

  Gökhan ULUDAĞ
 
 
 

 

 
İçerik Yön. 
 
 
 

 

  Gülşah YILDIRIM  
Ulaştırma 
 
 
 

 

  M.Ali ERTURAK
 
 
 

 

 
Muhasabe
 
 
 

 

  Gökhan ZORTAŞ
 
 
 

 

 
Site Muhasebesi
 
 
 

 

  Sümeyye KARACA
 
 
 

 

 

  KALİTE POLİTİKAMIZ

E-ticaret sektöründe satış öncesi ve satış sonrası maksimum hizmet vermek, müşteri ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda çözümler oluşturarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, kalite politikamızın temel unsurlarını oluşturmaktadır. Bu unsurlar doğrultusundaki faaliyetlerimiz ile Türkiye’de Internet üzerinden alışverişin güvenlik ve hizmet standartlarının yükseltilmesine katkı sağlanması amaçlanmaktadır.
Müşterilerimize ekonomik fiyatlarla, hızlı ve güvenilir hizmet verme prensipleri içerisinde; beklentilerini en uygun şekilde karşılamak; çalışanlarımızın sosyal güvenliğini üst düzeyde sağlayarak, katılımcı, çağdaş, teknolojik ve modern yönetim ilkeleri ile çalışmalarımızı sürdürmek, temel ilkelerimizdir.
 
 

 

    Hizmet Politikası Esaslarımız Aşağıdaki Şekildedir;

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini zamanında ve en uygun şekilde karşılamak

Sürekli gelişimi ilke olarak benimsemek,

Ekonomik, hızlı ve güvenilir hizmet sunmak,

Hizmet kalitesi konusunda istikrarlı bir başarı çizgisi elde etmek, firma bünyesinde sürekli bir gelişim sağlayabilmek,

Çalışmalarımızın değişen şartlara ve gelişen teknolojiye paralel olarak, kalite yönetim sistemine uygun, verimli ve etkin yürütülmesini sağlamak.

İl:SİVAS
İlçe : Merkez
Tel : 0 346 225 40 54
Adres:İstasyon cad. no:171 Merkez / SİVAS

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: