Orpak Bebek Mobilyaları Mağazası İzmir

30 Eyl

orpak-bebek-mobilya-magazasi-izmir [ad#Adsense 300*250]

[ad#Adsense 468*15]Orpak Bebek Mobilyaları Mağazası İzmir
İl:İzmir
İlçe:Torbalı
Telefon: 0 232 864 22 50 / 864 22 51 / 864 22 70
E-mail:orpak@orpakmobilya.com
Web Adres: http://www.orpakmobilya.com
Adres:Fevzi Çakmak Mah. Bekir Saydam Cad. No: 84/A 35860 / Pancar/Torbalı/İZMİR                  
   1983 yılından bu yana mobilya üretimi konusunda faaliyet gösteren Orpak Modüler Mobilya, üretimine 2001 yılından itibaren 4.000 m² kapalı alan üzerine kurulu fabrikasında devam etmektedir. Orpak Modüler Mobilya, yıllık 30.000 adet mobilya üretim kapasitesi ile verimini arttırarak mobilya sektöründe ilerlemeye devam etmektedir. Temel ilkesi sürekli gelişim ve büyümek olan şirketimiz geniş ürün yelpazesi ile müşterilerine hizmet vermektedir.
Orpak Modüler Mobilya; bebek, genç ve yetişkin yatak odaları ile tekil mobilyalar üretmektedir. Baby Club serisi ile bebeklere, Teen Club ile gençlere, Family Club ile de yetişkinlere yönelik yatak odası takımları üreten Orpak, Feast Line adı altında da yemek odası takımlarını tüketicilerinin beğenisine sunmaktadır.
ORPAK Modüler Mobilya, üretim felsefesine uygun olarak, benimsediği “Yaşam Onunla Başlar ve Onunla Devam Eder” sloganı doğrultusunda yaşamın ilk anlarından itibaren, her yaş dönemine özel mobilyalar üretir.

Orpak Mobilya, ürün grupları içinde önemli bir yere sahip olan bebek odası takımları ile bebeklerin yaşama güven içinde merhaba demelerini sağlar. Lake ürünlerinden oluşan Baby Club serisi ile özellikle yedek parça ve garanti güvencesi verilmektedir.
Orpak’ın genç yaşamlara sunduğu Teen Club serisi işlevsel modülleri sayesinde evdeki ihtiyaca ve çocuk sayısına uygun yaşam alanları yaratıyor. İhtiyaçta değişiklik yaşanması durumunda ise farklı işlevlere sahip rengarenk modüller dekorasyonu tamamlama şansı sunuyor.

Tüketicilerden gelen istek üzerine 2002 yılından bu yana yetişkinlere yönelik yatak odası takımları üretimine de başlayan Orpak Modüler Mobilya, büyük ve kullanışlı modüllere sahip Family Club serisi ile anne ve babalarında beğenisini kazandı.[ad#HTML][ad#Adsense 468*60]

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: