Bahara girerken Golden Rose ile tırnak bakımını ihmal etmeyin!

26 Şub

Dünya kadınlarının tercihi Golden Rose, bütün kış yıpranan, sararan ve sağlıksız görünüme sahip tırnaklarınıza yepyeni ürünü Golden Rose No More Ridges&Yellow ile mineral bakımı yapıyor. Kolay kırılan, yumuşak tırnaklar için ürettiği Nail Growth ile tırnaklarınızı kökünden ucuna besleyerek kolay uzamalarını sağlıyor.

Cildiniz gibi tırnaklarınız da soğuk havadan yoğun şekilde etkilenir. Kırılmaya daha yatkınlaşır, sararır ve pürüzlenir. Golden Rose kışın soğuğundan etkilenen pürüzlü ve sararmış tırnaklar için No More Ridges & Yellow’u üretti. Golden Rose No More Ridges & Yellow, özel formülü ile tırnak yüzeyindeki çizgileri ve bozuklukları gideren bir bakım ürünüdür. İçeriğindeki mineral parçacıkları sayesinde tırnak yüzeyini düzleştirir, yumuşak ve pürüzsüz bir yapı oluşturur. Mat açık pembe rengiyle sararmaları gizler ve natürel düzgün bir görünüm sağlar.

https://i2.wp.com/www.taslak.tk/wp-content/plugins/wp-o-matic/cache/fd9a9_Golden%2BRose%2Bt%25C4%25B1rnak%2Bbak%25C4%25B1m%25C4%25B1%2B1.jpg

Golden Rose Nail Growth ise tırnağınızın daha güçlü ve hızlı büyümesine katkıda bulunan güçlü ve zengin içeriğe sahip bir bakım ürünüdür. Tırnağınızın hem sağlıklı bir yapıya hem de yeteli keratine ihtiyacı vardır. Nail Growth keratin gelişimini destekleyen yosun özleri içerir. İçeriğindeki at kestanesi ve yosun otu özleri ile tırnağınızın yapılanması için gerekli bakımı sağlar. Nail Growth aynı zamanda tırnağınızı nemlendiren besleyen vitamin A, güçlü bir antioksidan olan Vitamin E ve vitamin C içerir.

https://i0.wp.com/www.taslak.tk/wp-content/plugins/wp-o-matic/cache/00f0f_Golden%2BRose%2Bt%25C4%25B1rnak%2Bbak%25C4%25B1m%25C4%25B1%2B2.jpg

Golden Rose tırnak bakımı ürünleri ile sağlıklı ve estetik görünümlü tırnaklara ulaşmak artık çok kolay.

Golden Rose No More Ridges      Fiyatı 3,50 TL

Golden Rose Nail Growth             Fiyatı 3,50 TL

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: